Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
FirefightersRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
BabylonRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0