Titles you rated
SKY CastleRated ★ 1.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Page TurnerRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Melody of LoveRated ★ 1.0
Vampire IdolRated ★ 3.5
Ugly AlertRated ★ 4.0
Heading to the GroundRated ★ 0.5- Flames of DesireRated ★ 1.5
Ohlala CoupleRated ★ 1.0
Paradise RanchRated ★ 0.5
MonstarRated ★ 1.0
New Tales of the GisaengRated ★ 0.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.0