Titles you rated
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 3.0
Tiger & DragonRated ★ 5.0
Manhattan Love StoryRated ★ 4.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 5.0
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 4.5
Mrs. PepperpotRated ★ 4.0
Two and a Half MenRated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Bayside ShakedownRated ★ 4.5
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 3.5- Bayside Shakedown THE LAST TV Salaryman Keiji to Saigo no NanjikenRated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 4.0
- TrickRated ★ 4.0
- TrickRated ★ 4.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0
SandglassRated ★ 4.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5