Movies
Ratings
1020
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
The PlanRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Seoul StationRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
IntentionRated ★ 4.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
GlassRated ★ 4.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
Wrath of the TitansRated ★ 3.0