Titles you rated
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
The Boys Season 4Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0