Titles you rated
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Dr. FrostRated ★ 1.5
The Vampire DiariesRated ★ 3.5
The Vampire DiariesRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
To the Beautiful YouRated ★ 1.5
Special Affairs Team TENRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
Vampire ProsecutorRated ★ 2.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 5.0
Two WeeksRated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 4.5
Witch's RomanceRated ★ 4.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 3.5