Titles you rated
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 3.5
After YangRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0- HeroRated ★ 2.0
PhantomRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.0
ConfessionRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 2.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0
ExitRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5