Titles you rated
Loki Season 1Rated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.5
100 Days My PrinceRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 3.0
Star of the UniverseRated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Marvel's Luke CageRated ★ 3.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 2.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0