Movies
Ratings
210
Good NewsRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
FarinelliRated ★ 3.0
The KillerRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 4.0