Titles you rated
The IllusionistRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 5.0
Red PlanetRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Mission to MarsRated ★ 4.0
Meet the RobinsonsRated ★ 3.0
A Scanner DarklyRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 5.0
Deja VuRated ★ 4.0
EvolutionRated ★ 3.5
HulkRated ★ 4.0
Star Trek: First ContactRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.5