Titles you rated
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
SomebodyRated ★ 4.0
Love Catcher 2Rated ★ 4.0
Love CatcherRated ★ 3.0
Cafe AmorRated ★ 4.5
Cafe Amor Season 2Rated ★ 4.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
Miss MermaidRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Wang's FamilyRated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.5