Movies
Ratings
1194
VagabondRated ★ 4.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The TranslatorsRated ★ 2.5
The KillerRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
The ProfessorRated ★ 1.0
Good NewsRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 4.0
You Were Never Really HereRated ★ 4.5
The SonRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 1.5
Bad EducationRated ★ 3.0
The Man with the AnswersRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
Woman in GoldRated ★ 3.5
We Have a PopeRated ★ 4.0
Santa SangreRated ★ 4.0
WeekendRated ★ 3.5