Movies
Ratings
663
The Disappearance of Eleanor Rigby: ThemRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 5.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
The Thirteenth FloorRated ★ 3.5
My Stepmother is an AlienRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 3.0
HerculesRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 2.5
FuryRated ★ 5.0
About a BoyRated ★ 3.5
Total EclipseRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 2.0
Finding NemoRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 5.0