Series
Ratings
79
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 4.0
I Bought Boyfriend with LoanRated ★ 3.0
Cursed in LoveRated ★ 3.5
A Story to Read When You First Fall in LoveRated ★ 5.0
Refresh ManRated ★ 4.5
Romance in the RainRated ★ 3.5- Love 旅 ~城田 優 in バルセロナRated ★ 4.5
- HERORated ★ 4.0
HERORated ★ 5.0
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 3.5
Eroi Kareshi ga Watashi wo MadowasuRated ★ 3.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 4.5- SoulmateRated ★ 4.5
Bokura wa Koi ga HetasugiruRated ★ 4.0
HERO2014Rated ★ 5.0
悪党~加害者追跡調査~Rated ★ 4.0
Older SisterRated ★ 4.0
Hello My TeacherRated ★ 4.0
The Last CinderellaRated ★ 4.0