Titles you rated
Witch HuntRated ★ 1.5
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Five EnoughRated ★ 3.0
WhisperRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.5- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0