Series
Ratings
24
Mask GirlRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 3.0
HawkeyeRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
My NameRated ★ 2.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
The Bold TypeRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Search: WWWRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0