Titles you rated
PaddingtonRated ★ 3.5
50/50Rated ★ 3.5
Personal ShopperRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
The Green RayRated ★ 4.0
Stand by MeRated ★ 3.0
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 4.0
A Monster CallsRated ★ 4.0
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 3.0
Marona's Fantastic TaleRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 5.0
ShopliftersRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5