Movies
Ratings
33
Hot Young BloodsRated ★ 5.0
ExitRated ★ 5.0
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 3.0
GremlinRated ★ 3.5
SplinteredRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
The FakeRated ★ 5.0
The Creature BelowRated ★ 4.0
Under the SkinRated ★ 0.5
ScourgeRated ★ 4.0
The SandRated ★ 4.0
Seoul StationRated ★ 5.0
Warning: Do Not PlayRated ★ 5.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 5.0- Bad BossRated ★ 1.0
The HousemaidRated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 5.0