Series
Ratings
12
Shaman KingRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
Hot BrothersRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 5.0