Movies
Ratings
131
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.5
The PhoneRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0