Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
QueerRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 2.0
- Murder ReportRated ★ 0.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 2.0
Hi.5Rated ★ 2.0
The MatchRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 1.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
Dick Johnson Is DeadRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 2.0- PilotRated ★ 1.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0