Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
HealerRated ★ 2.5- War of MoneyRated ★ 0.5
The Thorn BirdsRated ★ 1.5
Yellow BootsRated ★ 0.5- TerroirRated ★ 3.0
Mr. BackRated ★ 4.0
Blade ManRated ★ 2.5
Queen of AhyunRated ★ 3.0
Endless LoveRated ★ 2.0
Birth of a BeautyRated ★ 2.5
Secret DoorRated ★ 2.0
The Night WatchmanRated ★ 1.0
Lovers of HaeundaeRated ★ 2.0- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 4.0
- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 4.0
Jeon Woo ChiRated ★ 2.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 5.0
Vampire IdolRated ★ 2.0