Movies
Ratings
106
5 Centimeters Per SecondRated ★ 1.0
DetachmentRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
RealRated ★ 0.5
The TreacherousRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 1.5
My Scary GirlRated ★ 1.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 2.0
BlindnessRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 4.5
21Rated ★ 5.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 5.0