Movies
Ratings
621
MotherRated ★ 3.5
Fatal AttractionRated ★ 2.0
JokerRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 4.0
Strange CircusRated ★ 1.5
The Forest of LoveRated ★ 0.5
Cold FishRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 1.5
LegendRated ★ 3.5
AntichristRated ★ 2.5
The GraduateRated ★ 4.0
Egon Schiele: Death and the MaidenRated ★ 1.5
Swing GirlsRated ★ 3.5
Full Metal JacketRated ★ 3.5
PoetryRated ★ 3.0
The LoverRated ★ 4.5
Time MastersRated ★ 3.0
The BabysitterRated ★ 2.0