Titles you rated
Twinkle TwinkleRated ★ 4.0
The King of DramasRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 3.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.5- You Are My DestinyRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 2.0
All My Love For YouRated ★ 2.5
Mischievous KissRated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
My PrincessRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5