Titles you rated
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 2.0
In Our PrimeRated ★ 1.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 2.0
Free GuyRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Perhaps LoveRated ★ 1.5
Il MareRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
The Kissing Booth 3Rated ★ 1.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 2.5
The Kissing BoothRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 2.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5