Series
Ratings
142
Money FlowerRated ★ 3.0
9 End 2 OutsRated ★ 3.0
On AirRated ★ 4.0
My Love Eun DongRated ★ 2.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 3.5
A Korean OdysseyRated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5
My Golden LifeRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Fabulous BoysRated ★ 3.0- SoulmateRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Birth of a BeautyRated ★ 3.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
Gap DongRated ★ 4.5
The K2Rated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0