Movies
Ratings
218
InterstellarRated ★ 4.5
ZodiacRated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
UpgradeRated ★ 2.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
The GodfatherRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
The MimicRated ★ 1.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.5