Movies
Ratings
148
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Due DateRated ★ 2.5
Kill Your DarlingsRated ★ 3.5
A Growing BusinessRated ★ 3.5
Tropic ThunderRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 3.5
The Red ShoesRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
Goal! The Dream BeginsRated ★ 5.0
The ExperimentRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
District B13Rated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0