Movies
Ratings
55
High School MusicalRated ★ 4.0
HopeRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Twilight GangstersRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 2.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
ActressesRated ★ 1.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0