Titles you rated
My DictatorRated ★ 2.5
MayhemRated ★ 3.0
The TranslatorsRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
Single in SeoulRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Killing RomanceRated ★ 4.0- DreamRated ★ 3.5
The King's Case NoteRated ★ 3.5
Doggy PooRated ★ 5.0
InnocenceRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0