Movies
Ratings
167
Taken 2Rated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 4.5
The ConcubineRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Another FamilyRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Venus TalkRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Tabloid TruthRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 5.0
PompeiiRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 5.0
NoahRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 5.0