Titles you rated
OnceRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0