Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
BurningRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 5.0
Frances HaRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 2.5
Over My Dead BodyRated ★ 2.5- Highway StarRated ★ 2.0
The Suicide ForecastRated ★ 2.5
Going by the BookRated ★ 3.0