Series
Ratings
138
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.5
Big ThingRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5
Princess Ja MyungRated ★ 4.0
Yeon GaesomunRated ★ 4.0
Road No. 1Rated ★ 4.0
Temptation of an AngelRated ★ 3.5
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 4.0
My Lovely GirlRated ★ 3.0
Golden BrideRated ★ 4.0- Jungle Fish Season 2Rated ★ 3.0
Vampire IdolRated ★ 3.5- Flames of DesireRated ★ 4.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 3.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 3.5