Titles you rated
- Take OffRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.5
300Rated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.5
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.5
28 Days LaterRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 3.5