Movies
Ratings
482
The DressmakerRated ★ 0.5
Blood SimpleRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
8½Rated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
GrassRated ★ 3.5
TrumboRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
ShineRated ★ 4.0
Back to BurgundyRated ★ 3.0
CapernaumRated ★ 4.5
Cold WarRated ★ 4.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 2.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
GoodFellasRated ★ 4.0
The Death of StalinRated ★ 3.5
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 4.0
Vivre Sa VieRated ★ 4.0