Titles you rated
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0