Titles you rated
Kiss Me at the Stroke of MidnightRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.0
MarathonRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 3.0
Collage of Our LivesRated ★ 3.0
HeroRated ★ 5.0
1 Litre of TearsRated ★ 3.0
Fly, Daddy, FlyRated ★ 3.5
Train ManRated ★ 2.5
KikujiroRated ★ 3.0
Chernobyl DiariesRated ★ 3.5
Parallel LifeRated ★ 2.0
Hachi-koRated ★ 5.0
MissingRated ★ 5.0
Private EyeRated ★ 3.0
NanaRated ★ 3.0
Kamome DinerRated ★ 3.0