Movies
Ratings
686
Train to BusanRated ★ 4.0
AllegiantRated ★ 3.0
High-RiseRated ★ 2.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
Hail, Caesar!Rated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
Eddie the EagleRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Anthem of the HeartRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.5
JoyRated ★ 3.0
The 5th WaveRated ★ 2.5
Love LetterRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5- The Case of Hana & AliceRated ★ 2.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 2.5