Titles you rated
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Science of SleepRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
TrainspottingRated ★ 4.5
Art Museum by the ZooRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5