Titles you rated
MirandaRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 1.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0