Movies
Ratings
28
The KingRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
PassengersRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 5.0