Movies
Ratings
352
I Saw the DevilRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Bad GeniusRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Scary MovieRated ★ 3.0