Movies
Ratings
107
All the Mornings of the WorldRated ★ 5.0
Le SamouraïRated ★ 5.0
1917Rated ★ 3.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
StepmomRated ★ 3.0
Mostly MarthaRated ★ 4.0
Eat Drink Man WomanRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0