Titles you rated
The Hangover Part IIRated ★ 5.0
GloveRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
The MistRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 3.5