Titles you rated
Temperature of LoveRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Kamisama KissRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 4.5- Phantom Thief JeanneRated ★ 4.0
- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
- Powerpuff GirlRated ★ 4.0
Dr. SlumpRated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.5
Super Radical Gag FamilyRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Fruits BasketRated ★ 5.0
Magical Circle Guru GuruRated ★ 5.0
Dexter's LaboratoryRated ★ 3.0
Blue Spring RideRated ★ 5.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0- A Little Snow Fairy SugarRated ★ 4.0