Series
Ratings
16
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
White ChristmasRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0