Movies
Ratings
291
Taken 2Rated ★ 2.5
TakenRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 1.0
Howl's Moving CastleRated ★ 2.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
King KongRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0