Series
Ratings
48
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5